Chovatelská stanice Gránická smečka

Gránická smečka

Články

Vrh D - dva měsíce

19. 7. 2020

Ty dva měsíce tentokrát utekly nějak strašně rychle a štěňátka nám už odcestovala do nových domovů. Teď už jen tedy pozdní představení Daxe, Dantese, Dastyho, Denzela, Debbie, Duffyho, Dyry a Dessy.

VIDEO, Vrh D, 25. až 30. den

13. 6. 2020

Tak nám caparti pěkně povyrostli, když zrovna neprší, tráví den spokojeně na zahradě ve své ohrádce, dovádí a spí. kromě mateřského mléka od mámy si pochutnávají také na namočených granulkách

VIDEO, Vrh D, 6. až 21. den

27. 5. 2020

Tak jsou tady první pohyblivé obrázky z prvních dnů štěňátek vrhu D. Zatím se odehrává vše převážně v porodní bedně a prcky nezajímá skoro nic jiného než čudlíky na mámině bříšku. Když se probudí a máma není právě nablízku, dávají to dost hlasitě najevo. Snad uděláme radost nejen budoucím páníčkům, kteří se tak mohou aspoň na dá

Vrh D - 14 dní

16. 5. 2020

Štěňátka mají dnes 14 dní a my sem o nich ještě pořádně nic nenapsali, tak je čas to napravit. Všichni pěkně přibírají, jsou pěkně hluční, začínají se stavět na nohy a taky už otevřela očíčka. 

Vrh D je na světě! (+ narozeniny vrhu A)

5. 5. 2020

3. května oslavil již osmé narozeniny náš vrh A (čímž přejeme všechno nejlepší!!) a ve stejný den budou odteď narozeniny slavit i naše déčka - v neděli 3.5. se naší Beggie narodilo 8 štěňátek (1 pl fenečka, 1 pl pejsek, 2 čzn fenečky, 4 čzn pejsci)