Chovatelská stanice Gránická smečka

Gránická smečka

Články

Vrh D je na světě! (+ narozeniny vrhu A)

5. 5. 2020

3. května oslavil již osmé narozeniny náš vrh A (čímž přejeme všechno nejlepší!!) a ve stejný den budou odteď narozeniny slavit i naše déčka - v neděli 3.5. se naší Beggie narodilo 8 štěňátek (1 pl fenečka, 1 pl pejsek, 2 čzn fenečky, 4 čzn pejsci)

Navrácenec do naší rodiny

2. 4. 2017

Před necelými deseti lety jsme nechtěli o psu v rodině pomalu ani slyšet a nebýt naší dcery, je tomu tak asi i nadále. Teď se naše smečka ale opět rozrůstá. Z rodinných důvodů se k nám totiž 16. února vrátila fenečka z našich „áček“, blondýnka Kira (Aila)

Oslavili jsme druhé, čtvrté a osmé narozeniny

15. 5. 2016

Všem přejeme hodně zdraví a gratulujeme.

Štěňata z prvního vrhu slaví krásné 3 roky !

3. 5. 2015

Štěňata z vrhu A, jež se narodila Baile 3.května 2012, oslavila 3 psí roky. Gratulujeme Abince, Kiře, Áje, Trinušce, Albince, Ešlince, Lesanovi a Atynce k jejich výročí! Páníčkům děkujeme, že občas dají vědět, jak se jejich miláčkům daří, pošlou fotky a jsme moc rádi, že jsme se mohli s některými štěňaty setkat.

Pozdrav od ÁJI

29. 3. 2015

Pokaždé nás moc potěší, když přijde nějaké zpráva od majitelů našich štěňat. O tom, jak se jejich čtyřnohému miláčkovi daří, čím ho potěšil nebo co provedl za kulíšárnu. Tentokrát si nás vzpomněli v Ostravě a od Áji přišel krásný ilustrovaný dopis....

Štěňata úspěšně absolvovala svod mladých

21. 5. 2013

Naše štěňata se svými majiteli úspěšně zvládla účast na svodu mladých, který se konal 19. května v krásném prostředí areálu kempu na Knížecím rybníku. Už dopředu jsme s napětím sledovali na stránkách Hovawart klubu, jak se mezi přihlášenými postupně objevují majitelé štěňat CHS Gránická smečka.

Štěňata (vrh A) slaví 3.května 1 rok

2. 5. 2013

GRATULUJEME všem štěňátkům z vrhu A k zítřejším narozenimám. Lesan, Kira, Atynka, Ashly, Albee, Ája, Abinka a Trina slaví právě jeden rok. Přejeme hodně zdraví, lásky od páníčků ať je hezky poslouchají a přináší dál radosti.

Nás těší, že své miláčky všichni majitelé přihlásili na svod mladých na Knížecím rybníku a tak

Zimní vycházka s Kirou

28. 12. 2012

V závěru roku 2012, jednoho dne po vánočních svátcích, nás příjemně překvapil telefon, když se nám ozvali majitelé Kiry (Aily), že jsou ve Znojmě u rodičů na návštěvě i s jejich blonďatou chlupatou nádherou. Tak jsme se domluvili na společném venčení v Gránicích. Setkání bylo velmi milé. Kira mámu Bailu i nás poznala , ale dob

Štěňata jsou báječná a slaví půl roku

6. 11. 2012

3. listopadu měla naše štěňátka půlroční výročí. Už si v pohodě zvykla na své nové domovy, svoje páníčky a paničky a užívají si štěněčího mládí, dovádění a poznávání nových věcí ve svém i vzdáleném okolí. U nás doma dávno zmizela ze zahrady ohrada, kde se prckové proháněli a zůstala jen památka v podobě okousaných bot či